Kto Zabrał Mój Ser Podsumowanie?

Ale od początku …. “Kto zabrał mój ser” to opowieść o czterech istotach : dwie z nich to mali ludzie wielkości myszy o imionach Zastałek i Bójek, a dwie to myszy : Nos i Pędziwiatr. Wszyscy oni mają jeden cel-ser. Ser, który jest w Magazynie S, a Magazyn S jest w nieskończonym Labiryncie. To co pisze jest dość ważne,
„Kto zabrał mój ser?” Spencera Johnsona to książka, która pokazuje jak reagujemy na zmianę, nie zawsze pozytywną w naszym życiu. Na podstawie zachowania czterech bohaterów książki, opisuje proste ale i skomplikowane części naszej osobowości, które kryją się w nas niezależnie od wieku, płci czy rasy.

Kto zabrał mi mój ser?

‘Kto zabrał mój ser’ to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. Co sprawiło, że książka ta gości od wielu tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today.

Kto zabrał mój ser dla młodzieży?

W nowej wersji „serowej opowieści” przeznaczonej dla młodzieży Spencer Johnson zachęca, by poważnie podchodząc do zmian, spojrzeć jednak na siebie z boku i śmiać się z własnych lęków. Ludzie na całym świecie często wyrażają żal, że nie zapoznali się z opowieścią o serze, gdy byli nastolatkami.

Kto zabrał mój ser Docer?

Dawno temu w pewnym dalekim kraju żyły cztery istoty, które spędzały życie, biegając korytarzami wielkiego Labiryntu w poszukiwaniu Sera, który służył im za pożywienie i dawał im szczęście. Dwie z nich były myszami, nazywały się Nos i Pędziwiatr.

Kto ukradł mój ser postacie?

W książce „Kto zabrał mój ser?” występują cztery postaci: dwie myszy o imionach Sniff i Scurry oraz dwoje ludzi rozmiarem przypominających myszy: Hem i Haw. Żyją oni w labiryncie i non stop muszą szukać sera, ponieważ jest to ich jedyny sposób na przetrwanie.

See also:  Ile Wazy Mleko Zageszczone?

Kto zabrał mój ser lubimy czytać?

1 godz. 34 min. Prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. Co sprawiło, że przez wiele tygodni nie schodziła z pierwszych miejsc na listach bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today.

Kto zabrał mój ser ile stron?

Podstawowe informacje

Autor Spencer Johnson
Wybrane wydawnictwa Sensus
Rok wydania 2008
Ilość stron 90
Okładka Twarda

Kto zabrał mój ser tania książka?

Kto zabrał mój ser

 • Książki – od 22,91 zł Książka, op. twarda – 22,91 zł Książka, op. twarda – 26,87 zł
 • Ebooki – od 22,50 zł eBook, mobi, epub – 22,50 zł
 • Audiobooki – od 15,30 zł Audiobooki mp3 – 15,30 zł
 • Kto zabrał mój ser Empik?

  Dane szczegółowe

  Tytuł: Kto zabrał mój ser?
  Autor: Johnson Spencer
  Tłumaczenie: Kurpiewski Artur
  Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
  Język wydania: polski
  Adblock
  detector