Kto Zabrał Mój Ser?

‘Kto zabrał mój ser’ to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. Co sprawiło, że książka ta gości od wielu tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today.

O czym jest książka Kto zabrał mój ser?

Książka „Kto zabrał mój ser?” to nie tylko proste opowiadanie, ale inteligentna, alegoryczna przypowieść, która opowiada o procesach, jakie zachodzą w życiu każdego z nas. Także i Ty nie ustajesz w poszukiwaniu szczęścia – tytułowego sera, krążąc po labiryncie życia.

Kto zabrał mój ser cytat?

‘Bezpieczniej jest błądzić w Labiryncie niż pozostawać w bezserowej sytuacji.’ ‘Im szybciej zrezygnujesz ze Starego Sera, tym wcześniej znajdziesz Nowy.’ ‘Kiedy pokonasz swój lęk, będziesz wolny.’ ‘Ruch w nowym kierunku pomaga ci znaleźć Nowy Ser.’

Kto zabrał mój ser streszczenie?

“Kto zabrał mój ser” to opowieść o czterech istotach : dwie z nich to mali ludzie wielkości myszy o imionach Zastałek i Bójek, a dwie to myszy : Nos i Pędziwiatr. Wszyscy oni mają jeden cel-ser. Ser, który jest w Magazynie S, a Magazyn S jest w nieskończonym Labiryncie.

Kto zabrał mój ser ile stron?

Podstawowe informacje

Autor Spencer Johnson
Wybrane wydawnictwa Sensus
Rok wydania 2008
Ilość stron 90
Okładka Twarda

Kto zabrał mój ser dla młodzieży?

Kto zabrał mój ser

W nowej wersji „serowej opowieści” przeznaczonej dla młodzieży Spencer Johnson zachęca, by poważnie podchodząc do zmian, spojrzeć jednak na siebie z boku i śmiać się z własnych lęków. Ludzie na całym świecie często wyrażają żal, że nie zapoznali się z opowieścią o serze, gdy byli nastolatkami.

Kto zabrał mój ser Docer?

Dawno temu w pewnym dalekim kraju żyły cztery istoty, które spędzały życie, biegając korytarzami wielkiego Labiryntu w poszukiwaniu Sera, który służył im za pożywienie i dawał im szczęście. Dwie z nich były myszami, nazywały się Nos i Pędziwiatr.

See also:  Dlaczego Kury Przestały Znosić Jajka?

Kto zabrał mój ser Tania książka?

‘Kto zabrał mój ser?’ to wyjątkowa pozycja, której akcja zawiera w sobie dwie historie jednocześnie. Jedna z nich dotyczy dwóch sprytnych myszy o imionach Nos oraz Pędziwiatr, a bohaterami drugiej z nich są miniaturowi ludzie Bojek i Zastałek.

Kto zabrał mój ser tania ksiazka?

Kto zabrał mój ser

  • Książki – od 22,91 zł Książka, op. twarda – 22,91 zł Książka, op. twarda – 26,87 zł
  • Ebooki – od 22,50 zł eBook, mobi, epub – 22,50 zł
  • Audiobooki – od 15,30 zł Audiobooki mp3 – 15,30 zł
  • Kto zabrał mój ser po angielsku?

    Tytuł oryginału: Who Moved My Cheese?

    Adblock
    detector