Kto Zjadł Mój Ser?

‘Kto zabrał mój ser’ to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. Co sprawiło, że książka ta gości od wielu tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today.

Kto zabrał mój ser cytat?

‘Bezpieczniej jest błądzić w Labiryncie niż pozostawać w bezserowej sytuacji.’ ‘Im szybciej zrezygnujesz ze Starego Sera, tym wcześniej znajdziesz Nowy.’ ‘Kiedy pokonasz swój lęk, będziesz wolny.’ ‘Ruch w nowym kierunku pomaga ci znaleźć Nowy Ser.’

Kto zabrał mój ser Pędziwiatr?

“Kto zabrał mój ser” to opowieść o czterech istotach : dwie z nich to mali ludzie wielkości myszy o imionach Zastałek i Bójek, a dwie to myszy : Nos i Pędziwiatr. Wszyscy oni mają jeden cel-ser. Ser, który jest w Magazynie S, a Magazyn S jest w nieskończonym Labiryncie.

Kto zabrał mój ser Docer?

Dawno temu w pewnym dalekim kraju żyły cztery istoty, które spędzały życie, biegając korytarzami wielkiego Labiryntu w poszukiwaniu Sera, który służył im za pożywienie i dawał im szczęście. Dwie z nich były myszami, nazywały się Nos i Pędziwiatr.

Kto zabrał mój ser po angielsku?

Tytuł oryginału: Who Moved My Cheese?

Kto zabrał mój ser tania książka?

Kto zabrał mój ser

  • Książki – od 22,91 zł Książka, op. twarda – 22,91 zł Książka, op. twarda – 26,87 zł
  • Ebooki – od 22,50 zł eBook, mobi, epub – 22,50 zł
  • Audiobooki – od 15,30 zł Audiobooki mp3 – 15,30 zł
  • Kto zjadł mój ser mobi?

    „Kto zabrał mój ser?” to prosta i zarazem mądra, alegoryczna opowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. „Ser” jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu – dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego.

    Adblock
    detector