Minionki Z Jajka Niespodzianki Jak Zrobic?

Jajko-niespodziankę rozwinąć z papierka, czekoladę zjeść. Z plastikowego wnętrza wyjąć zabawkę i zostawić plastik. Oczyścić go z ewentualnych resztek czekolady, po czym dolną część pomalować na niebiesko. Pozostawić do wyschnięcia.

Jak wykorzystac jajka po kinder niespodziankach?

plastikowe jajka po Kinder Niespodziankach. plastelina np. Bambino – jest bardzo miękka i dzieciom łatwo z niej formować kształty. papier kolorowy lub blok z kolorowymi kartkami, opcjonalnie także arkusze piankowe.

 1. Żyrafa.
 2. Kotek.
 3. Rybka.
 4. Papuga.
 5. Króliczek.
 6. Dinozaur.
 7. Pszczółka.
 8. Sowa.

Co zrobić z jajka niespodzianki?

Można też przy okazji poćwiczyć umiejętności logopedyczne. Możecie utrwalalić kolor żółty i czarny – jak pszczoła, ćwiczyć buzie robiąc bzzzzzzzz – jak pszczoła, biegać machając … skrzydełkami – jak pszczoła, oraz spróbować pyszny miodek. A tak robimy sensoryczne pszczółki z jajek niespodzianek.

Co zrobić z pudełek po jajkach?

8 sposobów na pudełka po jajkach

 1. Zabawkowy statek. W naszym domu była to zabawka-hit zeszłych świąt wielkanocnych.
 2. Krokodyl. Wytłoczki po jajkach mogą być świetnym materiałem do stworzenia kartonowego krokodyla.
 3. Okularki.
 4. Stojak na kredki.
 5. Mini-szklarnia.
 6. Przybornik do szycia.
 7. Pudełko na biżuterię
 8. Wóz strażacki.

Jak zrobić pszczółkę z jajka niespodzianki?

Opakowania z jajek niespodzianek obklej czarnymi paskami. Namaluj na opakowaniach buźki i oczki. Następnie z czarnego papieru zrób czułki pszczółkom. Teraz gorącym klejem sklej rolki na kształt plastra miodu.

Co można zrobić z opakowań po kinder niespodziance?

Wystarczy spuścić je na chwilę z oka, wsadzić do kieszeni, a one już się kołtunią i to w taki sposób, że nie da się ich łatwo rozplątać. Takie sytuacje nie będą więcej problemem, jeśli żółty pojemniczek z jajka niespodzianki wykorzystamy. Jako „futerał”. Słuchawki zawijamy na dwóch placach i szczelnie zamykamy.

Czy opakowania po jajkach nadają się do recyklingu?

Wszystkie warianty opakowań na jajka mogą być poddane recyklingowi, niezależnie od materiału z którego są wykonane. Tekturowe opakowania w procesie recyklingu makulatury zostaną przetworzone na nową tekturę i nowe opakowania.

See also:  Ser Smażony Kowalew Gdzie Kupić?

Co można zrobić z opakowań?

Z plastikowych butelek można robić też biżuterię, fotele (sic!), girlandy, zasłony… Ze szklanych opakowań można zrobić świeczniki, żyrandole, wieszaki. Świat upcyclingu jest pełen kreatywności, dobrych pomysłów i jeszcze lepszej zabawy!

Jak zrobić pszczółkę z serduszek?

Żółte serca naprzemiennie przyklej z czarnymi. Jako pierwsze na górze ma być żółte podwójne serce (ono będzie się otwierać niczym standardowa kartka – tam jest miejsce na życzenia). Następnie doklej skrzydełka niebieskie, czółki, żądło i oczy. Gotowe!

Jak zrobić ul z papieru?

More videos on YouTube

Rolki po papierze toaletowym malujemy żółtą farbą. Po wyschnięciu malujemy czarne paski. Na żółtym papierowym kółku (głowa pszczółki) naklejamy czółki, ruchome oczka i czarny nosek, dorysowujemy uśmiech. Gotową głowę przyklejamy do tułowia (rolki).

Jak można zrobić pszczołę?

Z kawałka kartonu wycięłam sześciokąt, który Michałek malował w odcieniach żółci i odbijał na kartce. Dzięki takim kolorowym żółtym stemplom udało nam się stworzyć ciekawy efekt plastra miodu. Pracę zostawiliśmy do wyschnięcia i zabraliśmy się za robienie pszczoły.

Adblock
detector