Opowiadanie Kto Zabrał Mój Ser?

‘Kto zabrał mój ser?’ to krótkie opowiadanie o Labiryncie, w którym żyją myszy: Nos i Pędziwiatr, i miniaturowi ludzie: Bojek i Zastałek. Wszyscy czworo szukają tytułowego Sera, który jest dla nich pożywieniem i źródłem szczęścia.
Książka „Kto zabrał mój ser?” to nie tylko proste opowiadanie, ale inteligentna, alegoryczna przypowieść, która opowiada o procesach, jakie zachodzą w życiu każdego z nas. Także i Ty nie ustajesz w poszukiwaniu szczęścia – tytułowego sera, krążąc po labiryncie życia.

Kto zabrał mój ser streszczenie?

“Kto zabrał mój ser” to opowieść o czterech istotach : dwie z nich to mali ludzie wielkości myszy o imionach Zastałek i Bójek, a dwie to myszy : Nos i Pędziwiatr. Wszyscy oni mają jeden cel-ser. Ser, który jest w Magazynie S, a Magazyn S jest w nieskończonym Labiryncie.

Kto zabrał mój ser cytat?

‘Bezpieczniej jest błądzić w Labiryncie niż pozostawać w bezserowej sytuacji.’ ‘Im szybciej zrezygnujesz ze Starego Sera, tym wcześniej znajdziesz Nowy.’ ‘Kiedy pokonasz swój lęk, będziesz wolny.’ ‘Ruch w nowym kierunku pomaga ci znaleźć Nowy Ser.’

Kto zabrał mój ser bojek?

‘Kto zabrał mój ser?’ to wyjątkowa pozycja, której akcja zawiera w sobie dwie historie jednocześnie. Jedna z nich dotyczy dwóch sprytnych myszy o imionach Nos oraz Pędziwiatr, a bohaterami drugiej z nich są miniaturowi ludzie Bojek i Zastałek.

Kto zabrał mój ser dla młodzieży?

W nowej wersji „serowej opowieści” przeznaczonej dla młodzieży Spencer Johnson zachęca, by poważnie podchodząc do zmian, spojrzeć jednak na siebie z boku i śmiać się z własnych lęków. Ludzie na całym świecie często wyrażają żal, że nie zapoznali się z opowieścią o serze, gdy byli nastolatkami.

Kto zabrał mój ser Docer?

Dawno temu w pewnym dalekim kraju żyły cztery istoty, które spędzały życie, biegając korytarzami wielkiego Labiryntu w poszukiwaniu Sera, który służył im za pożywienie i dawał im szczęście. Dwie z nich były myszami, nazywały się Nos i Pędziwiatr.

See also:  Jak Liczyć Kalorie Arbuza?

Kto zabrał mój ser lubimy?

Ser to metafora tego czego pragniemy: wymarzonej pracy, rodziny, zdrowia, spokoju ducha czy pieniędzy, ta opowieść uczy że gdy nadchodzą zmiany nie możemy się im opierać tylko je wyczuwac i jak najszybciej na nie reagować ponieważ zazwyczaj jest tak ze zmiany prowadzą do lepszych miejsc i lepszego życia.

Adblock
detector